prod9383_1002205256_midi
Kviečiame pranešti apie rinkimų tvarkos pažeidimus darbinėje aplinkoje
gegužės 8, 2014
Rodyti visus
prod9320_0912193342_maxi
Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis apgailestauja, kad naujasis Darbo kodeksas tapo politinės kovos įrankiu ir nebuvo patvirtintas, tačiau viliasi, kad naujai išrinktam Seimui užteks politinės valios priimti būtinus žingsnius Lietuvos ateičiai užtikrinti.

„Mūsų nuomonė nesikeičia: naujasis Darbo kodeksas turi būti priimtas be Prezidentės pateiktų pastabų. Gaila, kad kodekso priėmimas tapo ne racionaliai apgalvotu veiksmu, o politine kova. Esant tokiai situacijai geriau palikti galioti seną kodeksą, o naujojo priėmimą palikti naujajam Seimui. Galbūt tuomet, esant ramesnei politinei situacijai, naujieji Seimo nariai galės tinkamai pataisyti įstatymus ir ramiau  priimti geriausią sprendimą Lietuvai“, – sako V. Mazuronis.

Šiandien Darbo partijos frakcija balsavo už tai, kad naujasis Darbo kodeksas būtų laikomas nepriimtu ir liktų galiotų senasis. Tokiam sprendimui pritarė 16 iš 23 balsavime dalyvavusių darbiečių.

„Gaila, kad taip sunkiai dirbę ir galiausiai kompromisinį variantą tarp visų Darbo kodeksą liečiančių šalių atradę Seimo nariai tapo politinės kovos įrankiais ir vis dėlto negalėjo priimti būtino sprendimo Lietuvai. Tačiau kodekso modernizavimo klausimas niekur nedings – jį privalės išspręsti naujasis Seimas“, – įsitikinęs Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Kęstutis Daukšys.

Daugiau skaitykite: http://salcininkietis.lt/naujienos/nuomones/v.-mazuronis-seimas-tapo-politines-kovos-irankiu-9320/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *