ĮGYVENDINTOS NORVEGIJOS FINANSINIO MECHANIZMO LĖŠOMIS FINANSUOJAMO PROJEKTO VEIKLOS SUSTIPRINO LIETUVOS GELBĖJIMO PAJĖGŲ PARENGTĮ IR GYVENTOJŲ SAUGUMĄ
balandžio 24, 2024
BAIGĖSI PAJAMŲ DEKLARAVIMAS – DEKLARACIJAS PATEIKĖ 15,2 TŪKST. ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJŲ
gegužės 8, 2024
Rodyti visus

5 DAŽNIAUSI KLAUSIMAI APIE DANTŲ BALINIMĄ

Burnos higienos ir dantų balinimo specialistė Monika Macijauskienė, dirbanti „Denticija” odontologijos klinikoje, neabejoja, kad pasitelkiant pažangias, aukščiausios kokybės dantų balinimo technologijas dantis įmanoma išbalinti greitai ir be pašalinio poveikio. Specialistė atsako į 5 dažniausiai pacientų užduodamus klausimus.

monika_denticija_0139

  1. Ar po balinimo dantys netaps jautresni?

Balinant dantis halogenine balinimo lempa dantų jautrumas pasitaiko rečiau palyginti su kitais būdais. Retais atvejais po procedūros juntamas laikinas dantų jautrumas, kuris paprastai būna nedidelis ir trumpalaikis. Klinikose naudojamos dantų balinimo priemonės yra sukurtos taip, kad būtų saugios ir veiksmingos. Tinkamai atliktas  balinimas emalio tikrai nepažeidžia.

  1. Kiek laiko išlieka dantų balinimo rezultatai? 

Kiek laikysis nepriekaištingas dantų baltumas – individualu. Jis priklauso nuo dantų emalio struktūros, mitybos įpročių ir dantų priežiūros. Maisto produktai su dažikliais, kava, raudonas vynas, rūkymas palaipsniui mažina dantų baltumą, todėl po dantų balinimo patariama vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų, nerūkyti. Laiku atlikti profesionalią burnos higieną.

  1. Kaip pasiruošti balinimo procedūrai? 

Svarbu iki procedūros įvertinti dantų būklę ir sveikatą bei atlikti profesionalią burnos higieną, jei ją atlikote seniau nei prieš 3 mėnesius. Procedūros dieną reikėtų vengti kavos ir nerūkyti, nes tai gali pakeisti seilių pH ir turėti įtakos rezultatams. Atvykti į vizitą reikėtų pavalgius ir išsivalius dantis.

  1. Balinimas namuose ar klinikoje?

Klinikoje pacientui užtikrinamas komfortas ir specialisto priežiūra. Naudojama inovatyvi „Beyond Polus“ technologija, kuri yra efektyvesnė nei kiti balinimo metodai ir užtikrina saugų dantų balinimą. Balinti dantis namuose galite kada tik panorėję, tačiau iškyla rizika pakenkti dantims ir dantenoms.

  1. Koks saugiausias ir moderniausias dantų balinimo metodas? 

Šiuo metu pasaulinis estetinės odontologijos lyderis, leidžiantis saugiai, greitai ir efektyviai pasiekti profesionalius rezultatus – „Beyond Polus“ balinimo sistema. Ji sukurta taip, kad pacientas jaustų kuo mažesnį diskomfortą. Procedūros metu naudojamas specialus RS gelis su kalio nitratu ir hidroksiapatitu, todėl išvengiama dantų jautrumo. Be to, dantenos yra padengiamos apsauginiu geliu, todėl išlieka nepažeistos.

v1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *